Den:

Čas:

Pro koho je určen:

Malý cyklista

Kroužek Malý cyklista probíhá v podzimním a zimním období jedenkrát týdně. V této době se děti seznamují s dopravními značkami a základními pravidly chodce a cyklisty v provozu na pozemních komunikacích. Dále se učí základům poskytování první pomoci. V jarním období( duben a květen) chodí i dvakrát týdně na dopravní na hřiště a připravují se na praktickou část Dopravní soutěže mladých cyklistů, která spočívá v jízdě na dopravním hřišti podle pravidel a jízdě po překážkové dráze. Děti se takto učí bezpečné jízdě na kole a manipulaci s ním. Soutěže se zúčastňují děti ve věku od 10 let ve dvou kategoriích, mladší (4. až 6. ročník)a starší (7. až 9. ročník). Družstva jsou smíšená, vždy dvě dívky a dva chlapci.

3. - 5. ročník

Místo konání:

Učebna B107

Vedoucí kroužku:

Mgr. Liběna Pánková

Přihlášku a podrobnější informace vám poskytne vedoucí kroužku.