Informace pro rodiče žáků 1. ročníku

K přihlášení obědů řádně a čitelně vyplňte přihlášku ke stravování, kterou odevzdáte do kanceláře ZŠ osobně, příp. elektronickou poštou na e-mail: jidelna@zspionyru.cz nejpozději do 30. června 2024 z důvodu přípravy.

Na přihlášku vyznačte, od kterého data bude žák odebírat stravu ve školní jídelně ZŠ! Každou změnu (bydliště, číslo účtu., …)
je nutné hlásit v kanceláři ŠJ, tel. 585 051 637, 733 799 706 Přihláška ke stravování je k dispozici ZDE. Na přihlášce musí být potvrzeno razítko banky při zřízení inkasa. Při elektronickém zadávání je nutné přidat kopii svolení inkasa.

1) K výdeji obědů potřebuje dítě elektronický čip, kterým se bude identifikovat u výdejního okénka. Cena čipu se odvíjí od aktuální ceny a bude Vám vydán v úředních hodinách v srpnu 2024. Při ztrátě čipu nebo jeho poškození je třeba zakoupit nový čip za plnou cenu.

Úřední hodiny pro vyzvedávání čipů:

27. 8. – 30. 8. 2024 od 9.00 do 12.00 hod.

2) Ceny za stravné - ZDE

3) Způsoby platby - souhlas s inkasem – ve prospěch bankovního účtu školní jídelny číslo 19-966470297/0100. Nezadáváte žádný variabilní ani specifický symbol. Důležité je mít na účtu dostatek finančních prostředků a povolit min. měsíční limit 1000,- Kč. ŠJ si inkasuje platby vždy první týden ve stravném měsíci.

4) K odhlašování obědů využívejte internetové odhlašování a přihlašování na ZDE. Odhlašovat obědy je možné do 12.00 hodin pracovního dne na následující den. Výjimečně lze odhlášku provést telefonicky na tel. č. 585 051 637. Heslo k internetovému odhlašování stravy si vyzvedněte u vedoucí ŠJ.

5) V době nemoci má žák nárok na dotovaný oběd pouze první den nemoci. Zaplacené obědy v době nemoci je nutno odhlásit, neodhlášené propadají. Oběd možno zakoupit za plnou cenu 85,-Kč.

V případě jakéhokoliv dotazu můžete kontaktovat vedoucí školní jídelny.

image.png